Про це Цукерберг написав у своєму блозі на сторінці у Facebook. При цьому він наголосив, що корпорація планує підходити до переходу на віддалену роботу "виважено".

До теми Apple вирішила повернути працівників в офіс: в чому причина

У компанії провели опитування, яке показало, що приблизно 40% співробітників хотіли б постійно працювати віддалено. Щоправда, понад 50% все з нетерпінням чекають повернення в офіс.

Переваги

Цукерберг також назвав кілька переваг для компанії, коли їхні робітники працюють з дому. Наприклад, можливість наймати людей, які живуть у невеликих містах, де немає офісів компанії.

Також, на думку CEO Facebook, це позитивно вплине на навколишнє середовище, адже людям не потрібно буде добиратись на роботу.

Цукерберг також зауважив, що їхні працівники виконують завдання продуктивніше, коли працюють віддалено.

Та все ж Цукерберг вважає, що у 2020 році корпорація відкриє офіси. Щоправда, до офісної роботи у цьому році зможуть приступити лише чверть працівників, адже компанія має забезпечити соціальну дистанцію між працівниками.

Рішення Twitter

Тим часом у Twitter не чекатимуть 5-10 років. У компанії вже виступили з заявою, що їхні робітники можуть продовжувати працювати віддалено. У компанії пояснюють, що їхні співробітники працюють вже кілька місяців, тож довели що робота поза офісом теж може бути ефективною.