Інформацію про новий продукт глава Facebook озвучив під час заходу, присвяченого звіту компанії про фінансові результати у другому кварталі. Зокрема, Цукерберг торкнувся питання, що стосуються майбутніх продуктів.

Цікаво Facebook створює власний "метавсесвіт": що відомо про новинку від Цукерберга

Забігаючи вперед, новим продуктом стане випуск наших перших смарт-окулярів від Ray-Ban в партнерстві з EssilorLuxottica,
– коротко зазначив Марк.

Що відомо про смарт-окуляри Facebook

Інших подробиць, на жаль, не так багато:

  • відомо, що новий пристрій отримає "культовий форм-фактор";
  • зі слів Цукерберга, пристрій дозволить користувачам робити "деякі досить витончені речі".

Проте, Марк зазначив, що він радий, що пристрій потрапить до рук людей, а компанія продовжить рух до повноцінних окулярів доповненої реальності у майбутньому. Це підтверджує торішню заяву глави Facebook про те, що даний продукт не відноситься до класу пристроїв доповненої реальності, і вбудованого дисплея як в Google Glass тут теж, мабуть, не буде.

Останнім, хто говорив про даний проєкт, став Хьюго Барра, колишній співробітник Google і Xiaomi, а згодом віце-президент Facebook і куратор підрозділу Reality Labs Partnerships. Він також згадував спільний проєкт з маркою Ray-Ban, говорив про те, що продукт буде "класичним", "культовим" і про те, що це "тільки початок".