За словами розробників Foldit, в основі нової головоломки лежить модель одного з білків на поверхні коронавіруса, яку вчені склали зовсім недавно. Саме цей елемент дозволяє COVID-19 заражати клітини людини.

Важливо! Коронавірус в Україні: в Telegram запрацював бот, який стежить за кількістю хворих

Яке завдання стоїть перед ґеймерами

Гравцям запропонували розробити протеїни, які могли б знешкодити вірус і запобігти його подальшому розповсюдженню в організмі.

Детальніше про те, що потрібно робити:

Що відомо про Foldit?Вчені Університету Вашингтона випустили гру ще у 2008 році. Головна мета гравця в кожній головоломці – пошук тривимірної структури певного білка з найнижчим рівнем вільної енергії. Результати користувачів аналізують на суперкомп'ютері: якщо розробка виглядає багатообіцяюче, її перевіряють в лабораторних умовах.

Що важливо знати про коронавірус Covid-19

Цей вірус зафіксували в Китаї наприкінці 2019 року. Однак, згодом, вірус поширився до Японії, Південної Кореї, на Філіппіни, США та в низку країн Європи. Найбільш небезпечною серед європейських країн стала Італія (північні регіони). Там хворобу виявили в 2 036 людей, а померло від неї 52 хворих. На території Україні поки єдиний зафіксований випадок зараження небезпечним вірусом з Китаю, ще троє людей потенційно можуть бути хворими.

Covid‑19 став сьомим вірусом такого типу, якими може заразитися людина. За останніми даними, від вірусу померли 3 129 людей, загалом захворіли 92 156 людей (дані станом на день 3 березня 2020 року). До слова, є й хороші новини: вже 48 166 людей одужали від коронавірусу.

Що потрібно знати про коронавірус
Основна інформація про коронавірус

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно