Таке рішення значно вплине на роботу і функціонал компанії, керівництво прекрасно це усвідомлює. Про це говорить засновник EVO Микола Палієнко на офіційному сайті компанії.

Дізнайтеся Як коронавірус вплинув на ринок фрілансу в Україні

Зваживши всі переваги і недоліки, а також невизначеність у майбутньому з епідеміологічною ситуацією, ми вирішили перейти на віддалену роботу назавжди,
– йдеться у листі керівництва до своїх працівників.

При цьому всі офіси трансформують у буткемпи-коворкінг – місця, куди можна за необхідності прийти і попрацювати самому або зібратися командою.

У компанії зазначають: вірять, що робота майбутнього буде переважно віддаленою. "Ми готові ризикнути і по-справжньому спробувати цей режим, як основний, надовго", – каже Палієнко.

Що відомо про EVO?

Це українська продуктова IT-компанія, яка створює маркетплейси, де продаються товари та послуги. Компанія розвиває такі проекти як Prom.ua, Bigl.ua, Zakupki.prom.ua, Crafta.ua, Kabanchik.ua, Vchasno.ua, Shafa.ua, IZI.ua, EVO.business. У Білорусі компанія керує Deal.by, Satu.kz – в Білорусі і Казахстані. tiu.ru – в Росії.

2018 року на маркетплейсах ІТ-компанії українці придбали товарів на 9,5 мільярди гривень та 10,5 мільярдів гривень – на сайтах компаній на Prom.ua. Того ж року EVO об'єдналося з Rozetka.ua.