Про це повідомляє Bloomberg.

Читайте також: Razer представила ігровий смартфон Razer Phone 2: характеристики та ціна

Компанія Essential створена Енді Рубіном. Він є розробником операційної системи Android, яку викупила Google. Після звільнення з Google Енді заснував компанію Essential і представив перший смартфон, який отримав назву Essential Phone. Пристрій став першим в світі з вирізом в екрані і до сих пір, навіть через рік є вкрай привабливим, проте не дуже популярним варіантом. Essential Phone провалився в продажах, а причиною цього стала занадто висока вартість і проблеми з програмним забезпеченням.

Essential Phone
Essential Phone

Стартап Essential отримав інвестицій на суму 300 мільйонів доларів. Інвестори повірили в проект творця Android. Після провальних продажів Essential Phone і чуток про робочий роман Енді за часів роботи в Google він в листопаді цього року вирішив покинути компанію і заявив про наміри продати її.

Через тиждень Рубін повернувся в компанію і з новими силами розпочав реалізацію нових ідей. На черзі була розумна колонка Essential Hub. На даний момент ринок переповнений подібними пристроями, тому конкуренцію Essential не витримає. Ймовірно, Енді це зрозумів, тому компанія зараз займається розробкою смартфона з глибокою інтеграцією штучного інтелекту.

Читайте також: OPPO представила недорогий смартфон K1 з флагманськими фішками

Новий пристрій отримає невеликий дисплей, а основна взаємодія буде побудована на голосовому управлінні. Смартфон зможе сам відповідати на повідомлення друзів, зможе сам бронювати столики в ресторані, тобто йдеться про повноцінного помічника. За даними журналістів, перший прототип пристрою буде готовий вже до кінця року, а покажуть його на виставці CES 2019, яка відбудеться в січні наступного року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно