Минулого року Tesla розробила нову адаптивну пневматичну підвіску для своїх дорогих комплектацій Model S і Model X. Вона повинна була забезпечувати особливу м'якість руху хайвеями або при використанні автопілота і підвищувати керованість під час більш динамічного водіння, розповідає Electrek.

Цікаво Інженери Tesla показали прототип власного апарату для штучної вентиляції легень: відео

Нова функція "Поза гепарда"

Зараз же Tesla збирається доповнити цю підвіску додатковою функцією. Компанія зайнялася оновленням режиму Launch Mode, який дозволить електромобілям компанії – Model S і Model X з оновленням Raven – стартувати в повну силу.

Для поліпшення сили тяги, адаптивна підвіска приймає "позу гепарда" (опускає передню вісь) і регулює амортизацію,
– зазначається в описі функції.

Нова версія режиму Launch Mode пройде випробування серед обмеженої групи власників електромобілів, за програмою раннього доступу. Вони стануть фокус-групою і розкажуть компанії про свої враження від функції "Cheetah stance". Коли вона з'явиться в інших користувачів поки не ясно.

Компанія наразі не розкриває даних про те, як новий режим вплине на прискорення автомобіля з місця. Варто зазначити, що найбільш "заряджені" версії Tesla й сьогодні розганяються до 100 км менше, ніж за 4 секунди.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно