Глава стартапу Жан-Батист Сегара наголошує, що метою стартапу є допомога водіям, які подорожують далеко від дому, повідомляє Electrek.

Цікаво: Ми не зможемо це зробити, – японські фахівці про бортовий комп'ютер Tesla

Таким чином стартап EP Tender намагається вирішити проблему відсутності зарядних станцій. Принаймні зараз – поки їх кількість на дорогах справді невелика. Крім того, такий ґаджет дозволить подорожувати власникам електромобілів туди, де цих станцій немає.

Інженери EP Tender на прикладі популярного електрокару Renault Zoe з запасом ходу 320 кілометрів зазначають, що автономність автівки разом з додатковим причепом-акумулятором зростає вдвічі.


Renault Zoe з додатковим акумулятором від EP Tender

Ціна

Купити такий додатковий акумулятор можна буде за 11 тисяч доларів. Крім цього творці "павербанку" планують здавати їх в оренду на маршрутах, які не обладнані зарядними станціями.

Представники компанії заявили, що модернізувати чинні моделі електромобілів для роботи з причіпами можна за 650 доларів. Стартап вже веде переговори з Renault, Citroen і Peugeot.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно