Дослідження якості автомобілів J.D. Power 2020 Initial Quality Study (IQS) розташовує автовиробників в залежності від кількості проблем, виявлених в автівках, повідомляє jalopnik.

Не пропустіть Жахлива аварія: Tesla Model 3 відмовилася гальмувати і вибухнула з водієм у салоні

Аналіз відбувається шляхом опитування покупців на предмет того, скільки проблем проявилося в автомобілі через 90 днів з моменту його придбання.

В інтернеті можна знайти безліч історій від розсерджених власників електрокарів Tesla, що розповідають про численні проблеми. Перерахувати їх всіх просто неможливо, оскільки неякісні моменти є практично в кожному автомобілі: у одних присутні проблеми з герметичністю системи охолодження батарей, у інших вже з салону є безліч подряпин, а деякі повідомляють про погану збірку, коли в конструкції зустрічаються дуже великі прогалини.


Рейтинг якості автомобілів J.D. Power 2020 Initial Quality Study

Реакція Tesla

Коли Tesla дізналася про проведене дослідження, керівництво компанії раптово заборонило JD Power збирати дані у 15 штатах. Як результат, кінцева оцінка включає відомості лише дані з 35 штатів.

Цікаво Випуск "вбивці Tesla Model S" перенесли на початок 2021

Підсумок виявився просто жахливий. При середньому показнику по всіх виробниках, рівним 166 зауважень на сотню автомобілів, електрокари Tesla розмістилися в самому низу рейтингу з результатом в 250 проблем.

Разом з тим Tesla Model X раніше був привласнений вищий бал за безпеку, крім того автопілот в електрокарах Ілона Маска вважається одним з найефективніших.