Високий розгінний потенціал Tesla Roadster забезпечить набір реактивних двигунів виробництва SpaceX.

Читайте також: Tesla Model S встановив неймовірний рекорд пробігу

Коли відбудуться перші тести Tesla Roadster? Відповідаючи на запитання одного з читачів свого блогу, Ілон Маск заявив, що перші випробування електричного родстера, оснащеного системою реактивних двигунів на стисненому повітрі, відбудуться вже в наступному році.

Що відомо про систему двигунів Tesla Roadster? Така конструкція дасть змогу електромобілю поліпшити динаміку прискорення, підвищити максимальну швидкість і вдосконалити систему гальмування і входження в поворот. Крім того, автомобіль імовірно зможе зависати в повітрі.

Інші характеристики Tesla Roadster. Очікується, що суперкар буде розганятися до 100 км / год за 1,9 секунди, а його запас ходу складе до 1 000 кілометрів на одному заряді вбудованих акумуляторів. Баки зі стисненим повітрям для прискорювачів розмістяться в задній частині салону, а сопла допоміжних двигунів – по периметру кузова і під номерними знаками.

Дата старту продажів та ціна. У продаж Tesla Roadster ймовірно надійде не раніше 2021 року по ціні близько 200 000 доларів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно