Користувачеві, який розмістив фотографії в Facebook, вдалося зробити відразу кілька знімків кроссовера. Автомобіль забарвлений в темно-сірий колір і відрізняється від попередників новими аеродинамічними дисками, повідомляє Electrek.

Читайте також: Електрокари Tesla самі себе "вбивають": у чому проблема та як її вирішити

Імовірно Tesla вже приступила до серійного виробництва Tesla Model Y, і зараз проводить випробування моделі перед виходом на масовий ринок.

Tesla Model Y
Tesla Model Y виїхала на дороги США

Tesla Model Y
Tesla Model Y надійде в продаж восени 2020 року

Основні характеристики. Як запевняють представники компанії, до 100 км / год автомобіль буде розганятися від 3,5 до 5,9 секунди, в залежності від комплектації. Дальність ходу Model Y на одній "заправці" в топової комплектації складе близько 482 кілометрів.

Ціна. Анонсована раніше ціна моделі стартує з позначки 39 000 доларів. За ці гроші покупець отримає базову версію з запасом ходу в 370 кілометрів. Витративши ще 3 000 доларів, можна буде придбати низку додаткових сидінь, збільшивши кількість місць в салоні до семи.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно