Що відомо про трасу? Американська кільцева траса Mazda Raceway Laguna Seca відома серед гонщиків високою складністю проходження зв'язки крутих поворотів під назвою "Штопор", повідомляє Electrek.

Читайте також: Коли представлять пікап Tesla: Ілон Маск назвав терміни

Новий рекорд. За словами Ілона Маска, Tesla Model S став рекордсменом у категорії серійних чотиридверних автомобілів по швидкості її подолання. Час електрокара склав 1 хвилину і 36,555 секунди – на секунду швидше попереднього світового рекорду в своєму класі.

Tesla Model S встановив рекорд на трасі Mazda Raceway Laguna Seca – дивіться відео

 

Плани з підкорення інших гоночних трас. Минулого тижня глава компанії також заявив, що Tesla привезе Model S на змагання на трасі Нюрнбургринг – відразу після того, як там відзначився чотиридверний електромобіль Porsche.

Він підкреслив, що чекати нового рекорду в Німеччині на цьому тижні не варто – автомобілю ще належить пройти передстартову підготовку, щоб забезпечити безпеку водія при проходженні складних ділянок траси.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно