Лінійка пропонує вдосконалену якість зображення й звуку, більше варіантів діагоналей, персоналізовані аксесуари й оновлений інтерфейс. Завдяки реалістичній картинці, якісному аудіо й максимальній персоналізації, вона наближає втілення бачення "Екрани всюди, екрани для всіх" (Screens Everywhere, Screens for All). Отже – трохи деталей.

Цікаво Galaxy Z Fold3 / Z Flip3: переваги третього покоління революційних складаних смартфонів Samsung

Про MICRO LED можна сказати, що це – вершина дисплейних технологій.

Пристрій пропонує найкращу у своєму класі якість зображення завдяки 25 мільйонам мікрометрових світлодіодів, що самостійно створюють світло й колір. MICRO LED охоплює 100% колірної палітри DCI та Adobe RGB, відтворюючи реалістичні кольори.

Варто додати, що пристрій оснащений вдосконаленими функціями для зручного й персоналізованого користування:

  • Art Mode дозволяє користувачам вибирати й відтворювати на екрані свої улюблені цифрові артроботи чи фотографії.
  • Multi View дає змогу переглядати чотири джерела контенту водночас (з будь-якого або всіх чотирьох HDMI-портів) із чіткою роздільною здатністю 4К й кадровою частотою 120 fps.
  • Dolby Atmos створює імерсивне аудіо із верхніми, боковими й нижніми динаміками для об’ємного звуку.

Телевізори Samsung Neo QLED з нової лінійки оптимізовані новою платформою Smart Hub, що забезпечує розумне керування контентом, хмарний геймінг, відеодзвінки, багатозадачний екран, керування NFT тощо.

З процесором Neo Quantum та удосконаленими відео- й аудіотехнологіями телевізор Neo QLED 2022 року пропонує оновлені алгоритми управління контрастністю на рівні підсвітки. Також моделі оснащені технологією OTS Pro із трьома потужними динаміками для об’ємного звучання.

До теми Найкращий подарунок для родини – телевізор від Samsung

Дизайнерські телевізори Samsung 2022 року – це вдале поєднання стилю й технологій для унікального й персоналізованого користування. Телевізори The Frame, The Sero та The Serif оснащені новим матовим дисплеєм, що не лише стильно, а й комфортно: адже він з антивідблисковим покриттям і на ньому не залишаються сліди від пальців.

"Протягом останніх років технологічні досягнення та способи поширення розваг значно змінили роль екранів. І з новою лінійкою, яку можна налаштувати відповідно до своїх потреб, ми даємо користувачам можливість сповна зануритися у відео й аудіо – і не важливо, ви кіноман, геймер чи прихильник мистецтва. Samsung пропонує передові пристрої, що можуть покращити будь-яку кімнату", – наголосив Саймон Сон виконавчий віцепрезидент та керівник команди продажів і маркетингу, підрозділ візуальних дисплеїв Samsung Electronics.

Своєю чергою, портфоліо нових моніторів 2022 року від Samsung Electronics надає найкращі можливості для роботи, геймінгу та перегляду вдома. Нові моделі серій Odyssey, Smart Monitor і моніторів із високою роздільною здатністю поєднують у собі якісне зображення та зручне й інтуїтивно зрозуміле користування. Лінійка новинок оснащена функціями для потужного геймінгу, а також характеристиками професійного рівня, такими як підсвітка Quantum Mini LED та HDR 2000 у Odyssey, розумними функціями для універсального користування в Smart Monitor та зручною ергономікою у моніторах із високою роздільною здатністю.

Отже, кожна з представлених новинок – свого роду гість з майбутнього, втілення інноваційних технологій, що можуть слугувати нам вже зараз.

Не пропустіть Samsung відкрила в Україні власний офіційний інтернет-магазин

Сучасні електронні прилади повинні бути настільки зручними, простими та універсальними, щоб їх можна було використовувати буквально інтуїтивно. А разом з тим вони мають бути гармонічними з людиною та оточуючим світом. Бо головна їх мета – поєднувати кожного з нас з найближчими нам людьми, слугувати засобами зв’язку з ними.

Саме це сьогодні – найважливіша цінність, яку світ усвідомив протягом останніх двох років пандемії, зауважив у своєму виступі на виставці CES 2022 заступник Голови, виконавчий директор і керівник відділу DX (Device eXperience) Samsung Electronics Хан Чонхі.