Як випливає з доповіді, застосування нічного режиму задля економії енергії буде доречним лише для смартфонів з екранами AMOLED, але не для моделей з екранами LCD, пише ITC.ua.

Читайте також: Як збільшити автономність смартфонів: порада від Google

На підтвердження своїх слів Google навела кілька порівняльних графіків з вимірами рівня енергоспоживання на прикладі оригінального Google Pixel і моделі iPhone 7.

Нічний режим, Google, Android, LCD, AMOLED, споживання енергії
Як споживають енергію Google Pixel і iPhone 7 за звичайного та нічного режимів

На одному з них видно, що після активації темного режиму в додатку Google Maps сила струму на оригінальному Google Pixel знижується на цілих 63%, натомість на iPhone 7 показник становить колишні 250 мА.

Так, чому ж, увімкнувши темний режим, не можна заощадити енергію на смартфонах з екранами LCD? Вся річ у особливостях технології – в матрицях AMOLED використовуються органічні світлодіоди, які самі собою виступають елементами, що випромінюють світло, і на чорний колір енергія практично не витрачається. У LCD, зі свого боку, використовується додаткове покриття підсвічування, тому енергоспоживання залежить лише від яскравості.

До слова, нещодавно компанія Samsung презентувала новий інтерфейс для смартфонів під назвою One UI. Одна із особливостей оболонки – підтримка нічного режиму.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно