Оскільки COVID-19 продовжує впливати на громади у всьому світі, люди збираються, щоб допомогти один одному, як ніколи. Пошуковик продовжує присв'ячувати свої дудли та вшановувати тих, хто перебуває на передовій.

До теми Дякуємо всім працівникам громадського транспорту – новий дудл від Google

Як виглядає дудл


Свіжий дудл вдячності від Google

На дудлі зображений працівник кур'єрської служби, який доставляє товар. Він одягнений в маску для захисту. Як і на минулих дудлах емблема відправляє працівнику серце – символ вдячності за виконану роботу й стійкість в ці важкі часи.

Таку серію дудлів-подяк компанія Google розпочала 6 квітня. З їх допомогою корпорація намагається висловити вдячність людям, які протидіють поширенню вірусу й допомагають громадам продовжувати комфортне життя.

COVID-19: ситуація в Україні

Тим часом в Україні за останню добу зареєстрували 392 нових випадки зараження коронавірусом. Відтак, станом на 09:00 15 квітня в країні виявили 3764 випадки COVID-19.

З них 108 людей померли від ускладнень, спричинених хворобою. Натомість одужали вже 143 людини – повторний ПЛР-тест показав у них негативний результат.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно