Про це повідомляє 4pda.

Читайте також: Через Telegram Роскомнадзор погрожує "зламати" App Store

"На жаль, Apple блокує оновлення нашого додатку для iOS у всьому світі з середини квітня", – йдеться на сайті Telegram в розділі FAQ.

Інформацію про блокування оновлень підтвердив і творець месенджера Павло Дуров.

Apple не дозволяє Telegram оновлювати свої додатки для iOS по всьому світу з тих пір, як російська влада наказала Apple видалити Telegram з App Store. Росія заборонила Telegram на своїй території в квітні, тому що ми відмовилися надавати ключі для розшифровки всіх повідомлень користувачів,
– наголосив Павло Дуров.

Також він підкреслив, що Telegram зробив єдиний правильний вибір, зберігши право користувачів на недоторканність приватного життя. На жаль, Apple не підтримала месенджер. У той час як росіяни становлять всього 7% від всіх користувачів Telegram, Apple блокує оновлення для всіх користувачів Telegram по всьому світу з середини квітня. Керівництво продовжує робити все можливе для вирішення цієї ситуації.

Читайте також: Telegram планує запустити сервіс для зберігання паспортних даних користувачів

За словами Дурова, через неможливість оновлень у користувачів iOS 11.4 некоректно працюють деякі функції Telegram, зокрема, стікери. Компанія Apple поки не дає ніяких коментарів. Так що невідомо, чи пов'язане блокування оновлень з вимогою Роскомнадзора.

Більше новин, що стосуються новин зі світу технологій, ґаджетів та штучного інтелекту, читайте у розділі Техно.