Користувачі сервісу отримують безплатну адресу на @duck.com, де листи очищаються від трекерів. Після цього вони пересилаються у звичайну поштову скриньку.

Цікаво Bluetooth-кадило: бренд Louis Vuitton випустив колонку незвичної форми за 2890 доларів

Що пропонує новий сервіс

Різноманітні трекери здатні повідомляти відправникам електронних листів, коли користувач відкриває їх повідомлення. Вони також надають рекламним компаніям велику кількість інформації про людину, допомагаючи створити її профіль – який пристрій використовували для читання листа, коли його відкрили, дані про розташування і так далі. У гіршому випадку дані можуть потрапити в руки третіх осіб.

Якщо ви використовуєте поштову службу, таку як Gmail або Yahoo, це не проблема! Електронні листи, відправлені на вашу особисту Duck-адресу, будуть приходити туди, як і завжди, тому ви зможете читати свою електронну пошту, як зазвичай, в будь-якому додатку або в інтернеті, без проблем,
– кажуть розробники DuckDuckGo.

Також новий сервіс буде надавати одноразові поштові скриньки, наприклад, для використання на сумнівних сайтах, які можуть нав'язливо спамити повідомленнями або ділитися email-адресами з кимось ще.

У DuckDuckGo запевняють, що сервіс ні в якому разі "не буде зберігати ваші електронні листи". Отримавши email, сервіс видалить з нього приховані трекери та перешле на вказану адресу, навіть не зберігши супутні заголовки, наприклад, із зазначенням відправників і одержувачів.

Подібна можливість є і у Apple. Вона працює схожим чином – створює email-адресу, яку можна використовувати для реєстрації на сайтах. Однак сервіс від Apple доступний тільки на фірмових пристроях і у фірмовому браузері Safari, тоді як DuckDuckGo пропонує своє рішення для всіх користувачів. Крім того, Apple не очищає листи від трекерів.

Зараз сервіс працює в режимі закритого бета-тесту.