Про новий проєкт Дубілет розповів на своїй сторінці у Facebook. Він нагадав, що більшість підприємців повинні мати касові апарати. Вони є доволі дорогими, але в сучасних умовах мало ефективними.

Цікаво Визначили найпопулярніший месенджер України

Що пропонує Дубілет

"Ми створили крутий програмний продукт, який дасть змогу українському бізнесу економити гроші і бути ефективнішим. Йдеться про так звані програмні РРО або, простіше, програмні каси", – сказав Дубілет.

Він додав, що Checkbox вже тестують кілька великих мереж. Запуск сервісу має відбутись 1 серпня.

Загалом в компанії виокремлюють 3 групи клієнтів.

  • Малий бізнес. Вони зможуть користуватись веб-сторінкою, чат-ботом або мобільним додатком. Клієнти зможуть формувати чеки і друкувати їх або відправляти клієнту на емейл.
  • Інтернет-магазини. Їм надають API, що легко інтегрується з інтернет-магазинами. Вони зможуть відправляти клієнту автоматично чек на пошту після оплати і отримання товару.
  • Роздрібна торгівля (середній і великий бізнес). Вони отримають інструмент для інтеграції з фронт-системами (програма, яка встановлюється в пару кліків і замінюють собою касу).

Цікаво Рідкісний екземпляр Enigma продали майже за пів мільйона доларів

Ціна

До жовтня сервіс буде безкоштовним. Далі для малого бізнесу цей продукт буде коштувати 149 гривень за одну касу в місяць.