Як повідомляє 24 канал з посиланням на публікацію ДСНС у фейсбуці, за два тижні тестування вдалося перевірити налаштування обладнання мереж операторів мобільного зв’язку для розсилання інформаційних повідомлень абонентам. Крім того, перевірили можливість отримання повідомлень на різних моделях мобільних телефонів.

Не пропустіть Мережа вибухнула мемами після тестування сповіщень про загрозу: у ДСНС відреагували з гумором

Разом з тим надзвичайники наголошують, що тестування системи ще не завершене і чимала частина обладнання потребує перевірки та налаштування.

Тестування продовжується через значну кількість обладнання, що має бути налаштовано в мережах операторів мобільного зв’язку у взаємодії з вендорами обладнання та виробниками телефонів,
– йдеться у публікації ДСНС на фейсбуці.

Служба наголосила, що CellBroadcast є дуже важливим елементом в побудові загальнонаціональної системи оповіщення і діє у багатьох країнах світу.

ДСНС закликала не вимикати звук сповіщення

Надзвичайники зазначили, що розділяють здоровий гумор навколо історії зі сповіщеннями, але наголошують не вимикати звук сповіщень і не агітувати інших це робити задля збору вподобайок у мережі.

Раніше в ДСНС наголошували, що мешканцям відносно мирних територій України не варто розслаблятися, оскільки війна ще не закінчилась. Нова система ДСНС працює з операторами мобільного зв'язку, тому сповіщення чути навіть тоді, коли телефон вимкнений.