Про це повідомляє HITech.Expert.

Читайте також: Розумний холодильник від Xiaomi: його характеристики і ціна

В дизайні Mi TV 4A Youth Edition використали вузьку рамкову конструкцію. Дисплей телевізора має роздільну здатність 1920 × 1080 пікселів та частоту оновлення 60 Гц. Крім того, він має кут огляду 178 градусів. Корпус телевізора важить 7,58 кілограма, а довжина становить 96,6 сантиметра.

У телевізорі застосований процесор Amlogic з чотирма обчислювальними ядрами ARM Cortex-A53, що функціонують на тактовій частоті до 1,5 ГГц. Чіп містить інтегрований графічний контролер Mali-450, що працює на частоті 750 МГц. Об'єм оперативної пам'яті дорівнює 1 Гбайт, місткість флеш-модуля – 8 Гбайт.

Xiaomi Mi TV 4A Youth Edition
Xiaomi Mi TV 4A Youth Edition має 43-дюймовий дисплей

Як програмна оболонка використовується Xiaomi PatchWall – інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з алгоритмом за типом штучного інтелекту. Комплект поставки включає пульт дистанційного керування з підтримкою голосових команд.

Читайте також: Представили "розумний" очисник повітря: чим унікальна новинка

Також Mi TV 4A Youth Edition підтримує HDR10 та новітній UHD HLG та формат Dolby Vision. Smart TV підтримує дводіапазонне WiFi-з'єднання, а також Bluetooth 4.2. Bluetooth-з'єднання дозволяє телевізору підключатися до таких аксесуарів, як Bluetooth-миша, динаміки, клавіатура, ігрова панель та інші.

Xiaomi Mi TV 4A Youth Edition
Xiaomi Mi TV 4A Youth Edition можна керувати за допомогою голосових команд

Mi TV 4A Youth Edition надійде в продаж 4 травня всього за 1699 юанів (близько 7000 грвень) на китайському ринку. Що стосується інших країн, поки про постачання нічого невідомо, але новинку можна буде придбати через китайські онлайн-магазини.