Завдяки ентузіастам з XDA Developers користувачі флагманів Samsung на процесорі Snapdragon 855 вже можуть випробувати порт знаменитої Google Camera, в якому працюють Night Sight, HDR + і портретний режим. Нижче ви можете порівняти отримані фотографії.

Читайте також: Samsung представить "бюджетний" флагман на Snapdragon 855

При хорошому освітленні стічна камера Samsung Galaxy S10 має більш широкий динамічний діапазон, а самі знімки виходять більш "теплими". В цілому відмінності мінімальні і в таких умовах зйомки особливої ​​необхідності в GCam немає.

У випадку з фронтальною камерою результати вельми неоднозначні. З одного боку, зроблені за допомогою GCam селфі вийшли більш деталізованими. З іншого боку, рідний додаток камери значно акуратніше розмиває задній фон в портретному режимі.


Портрет на фронтальну камеру Samsung


Портрет на фронтальну камеру додатком Google

Всі переваги камери Google розкриваються при недоліку освітлення: GCam прибирає засвітки і видає більше деталей в яскравих ділянках. Навіть в повній темряві режим Night Sight від Google робить знімок, де можна розгледіти безліч деталей, тоді як стічний додаток Samsung залишає кадр темним і змазаним навіть при активації штучного інтелекту.

Важливо відзначити, що порт камери Google вимагає прав суперкористувача і поки перевірений в справі тільки на моделях з процесорами Qualcomm.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно