Зростання популярності

Цікаво: Курйоз дня: репортер вийшов у прямий ефір, але забув вимкнути AR-маски у Facebook

За даними джерела, в січні 2020 року TikTok завантажили з App Store і Google Play 104 мільйони разів – більше, ніж найпопулярніший в світі месенджер. Враховувалися завантаження як оригінального мобільного додатку, так і Douyin – під такою назвою сервіс відомий в Китаї.

Аналітики також відзначають, що завантаження з сторонніх магазинів додатків не враховувалися – в реальності їх число може бути набагато більше.

У порівнянні з січнем 2019 року популярність TikTok в 2020 році зросла на 46%. Найбільшими ринками, де він користується найбільшою популярністю, стали Індія, Бразилія і США.

Сумарна кількість інсталяцій TikTok перевищила 1,82 мільярда і судячи з динаміки в лютому додаток може встановити новий рекорд і навіть обігнати WhatsApp за кількістю користувачів.

Зростання доходу

Глобальний дохід Douyin і Tiktok станом на січень 2020 року оцінюють у 28,6 мільйона доларів. Найбільший прибуток генерують користувачі Китаю (84,5%) і США (10,1%).


Популярність TikTok значно зросла

Причини такої популярності

На думку експертів, зростанню виручки сприяла епідемія коронавірусу в Китаї, оскільки люди змушені проводити більше часу вдома зі смартфонами.

Що важливо знати про коронавірус в Китаї? Цей вірус зафіксували в Китаї наприкінці 2019 року. Однак, згодом, вірус поширився до Японії, Південної Кореї, на Філіппіни, США та в низку країн Європи. Найбільш небезпечною серед європейських країн стала Італія (північні регіони). Там хворобу виявили в 528 людей, а померло від неї 14 хворих. На території України не зафіксовано жодного випадку зараження небезпечним вірусом з Китаю.

Covid‑2019 став сьомим вірусом такого типу, якими може заразитися людина. За останніми даними, від вірусу померли 2 810 людей, загалом захворіли 82 544 людини (дані станом на день 27 лютого 2020 року). До слова, є й хороші новини: вже 33 212 людей одужали від коронавірусу.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно