Деталі про новий режим. Новий режим розрахований на зйомку астрономічних об'єктів, включаючи Місяць та зірки на нічному небі, повідомляє XDA-Developers.

Читайте також: Сервіс Google Maps допоміг знайти без вісти зниклого чоловіка

Для отримання максимально якісних знімків в версії Google Camera 7.0 максимальна довжина витримки була збільшена з 5 до 15 секунд. Результат вражає: домогтися такої картинки складно навіть на найбільш просунутих камерофонах з можливістю ручного налаштування експозиції та витримки.

Як працює оновлена Google Camera 7.0 – дивіться відео

Приклади зйомки. Зйомка велася на Google Pixel 3 XL, який працює під управлінням Android 10. Опубліковані знімки наочно демонструють різницю між версіями програми – нова обробляє зображення більш реалістично. Переглянути всі тестові фотографії в оригінальній роздільній здатності можна за цим посиланням.

Дата анонсу нової функції та нового смартфона. Очікується, що Google Pixel 4 з подвійною камерою, який вендор готує до анонсу, отримає оновлену версію програми з коробки. Відповідно до недавнього витоку від відомого інсайдера Евана Бласса, презентація смартфона відбудеться 15 жовтня.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно