Google перекладач один з тих сервісів, який часто отримує оновлення та покращення функціоналу, однак візуально це не відбивається на інтерфейсі мобільного додатка. Наприклад, не так давно перекладач навчився транскрибувати мовлення у текст в режимі реального часу.

Цікаво Google Диск отримає вбудований медіаплеєр з базовими елементами управління

Водночас, інтерфейс додатку це не те, чому приділяли увагу розробники і ось тепер на нього чекають структурні зміни, які, судячи з усього, суттєво покращать керування для користувачів.

Що зміниться в Google перекладачі

Вже зовсім скоро користувачі додатку побачать новий варіант оформлення, ймовірно – в першу чергу для нових смартфонів самої Google.

Ентузіасти порталу XDA Developers традиційно розібрали нову APK-збірку додатка – Google Translate 6.21, яка вийшла вкінці липня. Виявилося, що у ній міститься повністю оновлена ​​версія інтерфейсу, проте при активації вона майже не функціонує (наприклад, не працює більшість найважливіших кнопок). Однак, можна приблизно оцінити, як продукт буде виглядати в майбутньому.

Google Перекладач
Старий (зліва) та новий вигляд інтерфейсу Google Перекладач / Скриншот xda-developers

Помітні зміни в інтерфейсі Google Перекладача:

  • зникло "гамбургерне" меню;
  • функції перемістилися у кнопку "Більше" в нижній лівий кут;
  • кнопки змістилися у нижню частину екрана;

Коли чекати оновлення додатка перекладача від Google

Журналісти XDA Developers вважають, що новий варіант інтерфейсу додатка буде доступний лише для смартфонів Google Pixel 2021 року. Ексклюзивні функції та інтерфейс – звичайна справа для фірмових пристроїв компанії.

Що ж до інших смартфонів на Android то зміни в додатку Google Перекладач можуть з'явитися там суттєво пізніше, або взагалі ніколи. Google часто нехтує інтерфейсними оновленнями додатків та сервісів на інших смартфонах Android, а не рідко взагалі припиняє підтримку старих версій.