Про це повідомляє Overclockers.

Читайте також: Новий процесор Intel Core i9-9900K в іграх виявився значно потужнішим за рішення від AMD

Наведена інформація дозволяє оцінити, наскільки вдалим виявився ваш екземпляр CPU, а також на якій частоті стабільно працюють його «брати» при використанні повітряного або рідинного охолодження.

Збір даних про частотний потенціал CPU в Silicon Lottery ведеться з часів процесорів на архітектурі Intel Haswell, включаючи Core i7-4790K (Devil's Canyon) і Core i7-5820K (Haswell-E). У випадку чіпів AMD статистика обмежена рішеннями Ryzen і Ryzen Threadripper.

Варто відзначити, процесори поколінь Intel Skylake, Kaby Lake і Coffee Lake тестувалися з уже заміненим термоінтерфейсом під кришкою.

AMD Ryzen
Статистика тестування оновленого сімейства процесорів AMD Ryzen

Для визначення стабільності роботи на заданій частоті і напрузі застосовувалися стрес-тести, які використовують інструкції SSE, AVX і AVX-512. При цьому де можливо вказана гранична частота для кожного набору команд.

Читайте також: Intel випустить 8-ядерний процесор для ноутбуків сімейства Coffee Lake-H

Наприклад, 15% всіх "ювілейних" Intel Core i7-8086K можна розігнати до 5,3 ГГц при напрузі 1,437 В, тоді як в AVX-навантаженнях стабільна частота подібних екземплярів буде обмежена 5,1 ГГц.

Intel Core i7-8086K
Статистика розгону процесорів Intel Core i7-8086K

З детальним списком протестованих процесорів можна ознайомитися за посиланням.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно