Як повідомляє ресурс News Mydrivers, в кінці 2018 року, три найбільших корейських оператора зв'язку SK, KT і LG Uplus почали пропонувати послуги 5G корпоративним користувачам.

Читайте також: Що таке 5G та коли технологія з'явиться в Україні

Скільки активних користувачів 5G? Згідно з повідомленнями південнокорейських ЗМІ, станом на кінець червня 2019 року їх число становило 1,34 мільйона осіб. Всього за місяць цей показник виріс на 550 тисяч "юзерів", тобто просто зараз в Республіці Корея мережами п'ятого покоління користується приблизно півтора мільйона осіб.

І це, вважають фахівці, тільки початок. Відповідно до їхніх прогнозів, до кінця 2019 року кількість користувачів 5G зросте до 4-5 мільйонів осіб.

Чи готові користувачі повернутися до 4G? Низка опитаних представниками ЗМІ і операторів зв'язку громадян заявили, що висока швидкість передачі даних в мережах п'ятого покоління підкорила їх, тому повернутися до 4G вони вже просто не змогли б.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно