"Презентація і розробка бренду – це один із 90 проектів, які у нас в роботі. Хочу нагадати, що в моєму Міністерстві поки працюють лише я і мій заступник. Уся робота – завдяки компаніям, підтримці хороших людей, фондів, бізнесу", – додав Федоров.

Цікаво: Топ-10 найбільших IT-компаній України за кількістю працівників

Цей сервіс має об'єднати всі державні послуги в одному сервісі. Це буде сайт та мобільний додаток. За словами його авторів, вони хочуть "створити зручний і швидкий сервіс, який допоможе заощадити час українцям і побороти корупцію".

Дія

Сервіс запрацює вже найближчі кілька місяців

До речі, творці сервісу наголошують, що на цей проєкт витратили кілька сотень тисяч доларів, але це відбувається за кошти міжнародних донорів.

Що пропонує буде пропонувати додаток? У застосунку українці можуть отримати низку держпослуг:

  1. Оформити ФОП за 10 хвилин;
  2. Скористатися електронним кабінетом громадянина;
  3. Оцифрувати сотні послуг;
  4. Отримати ліцензії та дозволи онлайн;
  5. Отримати цифрові медичні послуг та багато інших.

У Міністерстві цифрової трансформації обіцяють, що додаток, сайт і перші сервіси стануть доступні онлайн вже в найближчі місяці. При цьому їхній список буде доповнюватися.

При цьому усі послуги мають бути доступними онлайн вже до 2022 року.

Презентація Міністерства цифрової трансформації України та бренду цифрової держави – дивіться відео

Що таке держава у смартфоні? Це проект діджиталізації державних процесів. Вона передбачає усунення ланки "людина-людина" при наданні держпослуг. В ідеалі держава в смартфоні — це можливість отримати будь-яку державну послугу, просто взявши свій смартфон.

У планах проекту про цифрового суспільства кожен українець матиме особистий кабінет жителя і зможе відслідковувати всі дані, які держава має про нього.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно