Optibike Powerstrom MBB кріпиться на велосипедну каретку і, за словами виробника, має найкращі у світі показники для подібних моторів за питомою і літровою потужністю. Батарея, до слова, має потужність 3,26 кВт*год.

Не пропустіть Ілон Маск розповів, коли Tesla перетвориться на робомобіль з повним автономним управлінням

Новий Powerstrom володіє найвищою питомою і літровою потужністю, ніж будь-який інший центральний мотор електровелосипеда у світі. Компактна і легка конструкція забезпечує кращу керованість і більший акумулятор,
– заявили виробники.

Можливо, ще важливішою, ніж чиста потужність, є здатність мотора не перегріватися. За запевненнями компанії, Powerstrom не перегрівається, навіть коли підтримує постійну потужність у 1750 Вт під час підйому на крутий пагорб у спеку.


Електромотор Optibike Powerstrom MBB / Фото Optbike

Великий акумулятор теж важливий для такого мотора. Наприклад, на модель R22 компанія ставить батарею 3,26 кВт*год. Це приблизно в п'ять разів більше, ніж на середньостатистичному електровелосипеді

У поєднанні з новим мотором такий велосипед забезпечить максимальну швидкість у 58 км/год. Для катання в межах міста це навіть занадто швидко, а от за містом можна розігнатися на повну.