Що відомо про розробника та яка його улюблена гра

Цікаво У США вчитель провів урок з геометрії у грі Half-Life: Alyx – відео

Журналіст порталу PCGamer запитав Даріо Касалі – дизайнера рівнів легендарних ігор Valve: Half-Life, Half-Life 2 та Portal, а також одного з розробників і допоміжного сценариста Half-Life: Alyx – чи грав він повторно в попередні частини серії перед початком роботи над новою VR-пригодою.

Виявилося, що ремейк Black Mesa Касалі сподобався навіть більше, ніж перша частина Half-Life.

Я провів приблизно п'ять годин на оригінальній Half-Life, а потім запитав себе: "Навіщо ти це робиш? Просто йди і пограй в Black Mesa, вони переробили гру на движку Source!". Потім я почав грати в Black Mesa. З самого початку. І я повністю пройшов гру – команда виконала приголомшливу роботу. Чудове виконання,
– заявив Касалі.

Що відомо про Half-Life: Black Mesa

Нагадаємо, що повна версія ремейка Half-Life: Black Mesa вийшла в Steam 5 березня 2020 року. Його автори зуміли повністю переробити заключні глави гри – не тільки з візуальної точки зору, але і по частині геймдизайну.

Трейлер гри Half-Life: Black Mesa – дивіться відео

Зауважимо, Half-Life: Alyx, яка вийшла через кілька тижнів, зуміла побити рекорд одночасного онлайну всіх минулих частин серії разом узятих.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно