Портал We Got This Covered повідомив, що Disney всерйоз задумалась над зйомкою нового фільму за мотивами Assassin's Creed.

Читайте також: Borderlands 3: огляд, трейлер та системні вимоги гри

Ймовірність виходу стрічки у світ. Свої джерела WGTC не розкриває, а тому до новини слід ставитися з часткою скептицизму. Проте ймовірність того, що фільму бути, висока. Зрештою, у корпорації є права на зйомку – вони дісталися їй після покупки студії FOX.

Попередні екранізації. З чуток, новий проект стане перезапуском, а не продовженням спірного "Кредо вбивці" (2016 року). На стрічку з Майклом Фассбендером спустили 125 мільйонів доларів, але на показах в США вдалося відбити лише скромні 54 мільйони доларів, збори в світі склали трохи більше 240 мільйонів доларів.

Трейлер фільму "Кредо вбивці" – дивіться відео

Плани студії на фільм. За даними WGTC, на верхах багатомільярдної Disney киплять суперечки. Обговорюють потенціал проекту, прикидають, де його краще випустити: в кінотеатрах або в сервісі Disney+. Згідно з витоком, надії покладають серйозні – в планах зйомка цілої трилогії.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно