Торговий майданчик RR Auction виставив на продаж дискету з системним програмним забезпеченням для Macintosh, повідомляє 9to5mac.

До теми: Apple показала святкову рекламу iPad: зворушливе відео

Фішкою дискети став не тільки вміст: до її зовнішньому вигляду в прямому сенсі доклав руку засновник Apple Стів Джобс.


Дискета для Apple Macintosh із підписом Стіва Джобса

Незважаючи на поважний вік товару, його прогнозована ціна склала значні 7 500 доларів, а сума поточних ставок досягла 8 000 доларів. Причиною такого ціноутворення став особистий підпис колишнього глави корпорації на корпусі накопичувача.

Флоппі-диск Macintosh System Tools Version 6.0, підписаний чорним фломастером. В хорошому стані, чорнила злегка розмазані. Дуже привабливий формат рідкісного підпису Джобса, який неохоче залишав автографи – він часто відповідав відмовою на прохання колекціонерів,
– повідомляється в описі лота.

Бажаючим взяти участь в торгах організатори аукціону пропонують вислати лист, який засвідчує автентичність лота. Аукціон триватиме до 4 грудня – фанати Apple і просто збирачі рідкісних колекційних предметів ще можуть поборотися за право покупки раритетної дискети.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно