Сканер. Одна із фішок Galaxy S10, на яку звернули увагу розробники, це унікальний на ринку сканер відбитків пальців. Він вбудований у дисплей і є ультразвуковим, тобто виконує об'ємне зчитування відбитків пальців.

Читайте також: Презентація смартфонів Samsung Galaxy S10 та Galaxy S10+ у Києві: як це було

Однак, як стверджує блогер, сканер зміщений на 4 міліметри вліво, хоча в Samsung наголосили, що він буде розташований чітко по центру екрана. З одного боку, такий сканер буде зручнішим для людей, що тримають смартфон у правій руці. Та для шульги він буде дуже незручним.

До речі, сам сканер склеєний з основою дисплея. Тож якщо користувач хоче змінити дисплей (наприклад, якщо він зламався), тоді треба буде замінити весь екран.

Порт USB-C. Як з’ясував блогер, інженери з’єднали цю деталь та зробили її захищеною від механічних пошкоджень. Та з іншого боку, якщо сам порт вийде з ладу, то його заміна теж коштуватиме дуже дорого. Хоча раніше така заміна обходилась користувачеві доволі дешево.

Блогер розібрав Galaxy S10: відео

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно