В районі федеральної землі Рейнланд-Пфальц спостерігаються великі проблеми зі зв'язком, оскільки діючі комунікації сильно постраждали від повені. У цій ситуації супутниковий інтернет Starlink може стати дуже корисним для мешканців цих територій.

Цікаво SpaceX може забезпечити глобальне покриття інтернетом Starlink вже у вересні

Як працює безкоштовний Starlink у Німеччині

Згідно з наявними даними, вже зараз у декількох населених пунктах регіону розгорнуто 12 терміналів Starlink, які забезпечують безкоштовний доступ до інтернету і допомагають людям спілкуватися з родичами і місцевою владою. Також відомо, що найближчим часом кількість терміналів буде збільшено до 35 одиниць.

Звичайно, розгортання терміналів Starlink для забезпечення доступу в інтернет – це тимчасове рішення проблеми, але в ситуації, що склалася воно є дуже цінним.

Супутникова система компанії SpaceX допоможе підтримувати зв'язок всередині постраждалих районів доти, поки не будуть усунуті наслідки повені і покриття стільникових мереж не відновлять.

Європа постраждала від жахливих повеней: найважливіше

  • Західну Європу накрили сильні зливи, які спричини масштабні повені. Зокрема, найбільше постраждали Німеччина, Швейцарія, Нідерланди та Бельгія.
  • У східній Баварії влада оголосила надзвичайний стан, а між Німеччиною і Чехією призупинено залізничне сполучення.
  • Відомо про щонайменше 160 жертв негоди в Німеччині, тисячі людей зникли безвісти.
  • Негода вже перейшла і до Австрії. У регіоні Зальцбург місцева річка вийшла з берегів і підтопила кілька селищ.
  • Вчені назвали причиною стихійних лих зміну клімату. І озвучили невтішний прогноз – такі природні явища траплятимуться все частіше.