Почалось усе о 1:35 ночі 2 липня. Японські користувачі зіткнулися з великомасштабною аварією, яка викликала обвал мобільної мережі. Збій відбувся в основного оператора Японії KDDI, в результаті чого мобільні телефони не могли підключатися до мереж оператора.

Цікаво Хакери просували шахрайські криптопроєкти через зламані соцмережі британської армії

Що відомо

  • Згідно з новинами, опублікованими KDDI, станом на 7:00 за місцевим часом 4 липня, тобто через два дні, мобільна мережа і передача даних в основному відновилися, але дзвінки як і раніше здійснювалися з великими складнощами та перебоями.
  • Відновлювальна операція тривала понад 40 годин на момент появи цих даних, але оператор так до кінця і не виправив усі проблеми.
  • Beijing Business Daily повідомляє, що кількість постраждалих користувачів мобільних телефонів, які є абонентами KDDI, становить близько 31 мільйона.
  • З урахуванням інших операторів, що орендують мережі компанії, постраждали сумарно 39,15 мільйона користувачів. А це приблизно одна третина населення Японії.

Повідомляється, що аварія торкнулася всіх сфер життя: кількість дзвінків в поліцію скоротилася на 10 відсотків, не працювали багато банкоматів, лікарні не могли зв'язатися з медичним персоналом, а звичайні користувачі втратили можливість виходити в інтернет, дзвонити й надсилати повідомлення.