Протягом 21 року людство зробило чимало відкриттів та освоїло ближній космос чи не краще ніж власну планету. Так, ми насправді багато знаємо про Сонячну систему. Ми навіть отримали перше фото справжньої чорної діри, зроблене системою високоточних приладів об’єднаних в телескоп горизонту подій.

До теми Запуск "Союз МС-16": на МКС відправляються троє членів екіпажу: відео

А ще ми отримали фото найвіддаленішого досліджуваного об’єкта у сонячній системі, астероїда-сніговика Ultima Thule, та висадили зонд на астероїд Бенну, для того щоб зібрати ґрунт та дослідити його вже на Землі.

Другу найбільш досліджену планету сонячної системи – Марс колесить невтомний марсохід-дослідник "К’юріосіті", а його надра досліджує інший зонд-геолог InSight.

Однак єдиним місцем постійної присутності людини у відкритому космосі є Міжнародна космічна станція.

Що таке МКС? Це космічний пост людства на орбіті Землі. Вона виконує важливі чергові і дослідницькі функції. На МКС відбираються люди, здатні працювати у важких умовах без гравітації. Вахтовий метод дає змогу регулярно змінювати астронавтів, а договір NASA з провідними виробниками ракет носіїв справно поставляє транспорт для перевезення космонавтів.

На борту МКС є важливі наукові інструменти, завдяки яким можна спостерігати за космосом безпосередньо на орбітальній станції, а також проводити важливі експерименти в космічних умовах.

Техно 24 пропонує вам перевірити, який ви астронавт та чи готові до польоту на Міжнародну космічну станцію.

Пройдіть наш тест та дізнайтесь:

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно