Як розповіли 24 каналу у пресслужбі Rakuten Viber в Україні, герої цього тематичного стікерпаку одягнені в національний український одяг.

Важливо Ще один конкурент Zoom: Viber запускає групові відеочати

Деталі

У новому стікерпаку традиційні персонажі Viber – Вайолет і ЛегКет – розмовляють українською мовою та одягнені у вишиванках. Це вже не перший стікерпак Viber спеціально для української аудиторії. Раніше Viber запустив набір наклейок "Вайолет в Україні".

Viber

Стікерпаки у Viber до Дня вишиванки / пресслужба Rakuten Viber

"Команда Viber трепетно ​​ставиться до культури та етнічних особливостей кожної країни, в якій працює додаток. Тому ми вирішили привітати всіх українців з таким важливим національним святом. При створенні наклейок ми намагалися передати дух української культури”, – розповів старший директор Viber в регіоні EEMENA Атанас Райков.

Наклейки вже можна завантажити в додатку. Весь набір – безкоштовний.

Viber в Україні

Восени Viber запустив ще один цікавий набір стікерів для українців це стікери, присвячені футбольному клубу "Шахтар". Це авторські стікери з зображенням гравців команди. "Шахтар" також веде свою офіційну спільноту в Viber. На неї підписано понад 20 тисяч уболівальників.

Загалом, месенджером в Україні користуються 96% користувачів, що мають смартфони.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно