Про це із посиланням на неназвані джерела повідомляє The Wall Street Journal.

Читайте також: У США розповіли, скільки штатів постраждали від хакерських атак Росії напередодні виборів

Рекламні оголошення, які компанія Facebook ідентифікувала як "куплені прокремлівським Агентством інтернет-досліджень", можуть бути опубліковані вже на цьому тижні. Проте цілком імовірно, що публікація матеріалів може бути перенесена на наступний тиждень або ще на пізніше, оскільки Facebook і демократи все ще сперечаються про те, скільки інформації про користувачів, які поставили лайк, поділилися цими оголошеннями або прокоментували їх, необхідно відредагувати, – йдеться у статті.

У нас триває обговорення з Facebook, і ми сподіваємося протягом декількох днів отримати остаточно відредаговані рекламні оголошення. Як тільки ми їх отримаємо, ми збираємося поділитися ними з громадськістю,
– заявив республіканець від штату Каліфорнія Адам Шифф через свого офіційного представника.

В рамках цієї ініціативи буде показано, як виглядали ці дописи, на які групи вони були націлені, скільки коштували і скільки користувачів Facebook їх подивилися, зауважують автори публікації.

Читайте також: США не готові до нових кібератак із Росії напередодні виборів, – The Washington Post

Новина про оприлюдення рекламних оголошень з'явилася вже після того, як республіканці з Комітету розвідки Сенату США завершили розслідування щодо діяльності Росії під час виборів 2016 року. У доповіді Комітету було зроблено висновок, що ознак змови між передвиборчим штабом Трампа і росіянами не було. Однак такий результат викликав обурення серед демократів, які заявили, що розслідування досі не завершено, нагадує WSJ.