Нова дата виходу гри. Замість 22 листопада 2019 року шутер Doom Eternal вийде 20 березня 2020 року. Творці заявили, що не будуть поспішати з релізом, тому що хочуть зробити максимально якісну гру, а для цього їм треба ще трохи часу, повідомляє CNET.

Читайте також: Гра Call of Duty Mobile встановила неймовірний рекорд

Особливості гри та сюжет. Також стало відомо, що можливість "Вторгнення" в сюжетну компанію гравців з'явиться пізніше. Швидше за все, це станеться з наступним після релізу безкоштовним апдейтом. Зате в релізній версії гри буде режим Battlemode, де б'ються три гравці, два з яких демони.

Нагадаємо, що нова частина легендарного шутера від першої особи відправить геймерів не на Марс, а на рідну Землю. На планету напали орди демонів, а захищати її буде старий знайомий Кат Рока.

Трейлер гри Doom Eternal – дивіться відео

Дата виходу на інших платформах. Не пощастить і власникам портативної консолі Nintendo. Версія Doom Eternal для Nintendo Switch вийде пізніше основних версій на PC, Xbox One та PlayStation 4.

Також розробники перенесли вихід ремастера Doom 64. Він вийде в березні разом з Doom Eternal і також буде доступний на ПК, Xbox One та PlayStation 4.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно