PR-менеджер Amazon на запит видання Liga.Tech відповів, що до будівництва в Енергодарі точно не причетні Amazon або Amazon Web Services.

Читайте також: IKEA запустила український сайт та вже набирає працівників

Звідки з’явились чутки. Вперше про це написало місцеве видання "Рост-інфо". Журналісти з посиланням на слова глави міста Павла Музики повідомили, що з жовтня стартує будівництво "індустріального парку для обробки даних". Інвестором будівництва є компанія Dinaline Constructions, яка нібито представляє в проекті компанію Amazon.

Згідно із проектом, у 18 будинках парку будуть розташовуватися дата-центр, адмінбудівлі, агрокомплекс і вертолітний майданчик. Інвестиції в проект складуть 11,2 мільярдів гривень.

Цікаво, що на початку липня міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що українська команда зацікавлена привести Amazon до України. Адже на нашому ринку є попит. Однак, проблема полягає із доставкою.

Саме тому Омелян провів зустріч із керівництвом Поштової Служби Сполучених Штатів, де й обговорив це питання. Та жодного рішення не було прийнято. Американська сторона пообіцяла обдумати це питання.

Що таке Amazon? Це найбільша за обігом компанія, що продає товари та послуги через інтернет. У 2018 році корпорацію назвали найбагатшим брендом у світі.

Amazon має окремі сайти для роздрібної торгівлі у США, Великій Британії, Ірландії, Франції, Канаді, Німеччині, Італії, Іспанії, Нідерландах, Австралії, Бразилії, Японії, Китаї, Індії та Мексиці. У 2018 року бренд Amazon.com став найдорожчим у світі і оцінювався у 150 мільярда доларів.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно