Про це повідомляє The Verge.

Читайте також: Що про ваш характер може сказати смартфон: цікаве дослідження

Відповідно до публікації видання The Wall Street Journal, Samsung продемонструє релізну версію свого гнучкого смартфона і три варіанти Galaxy S10 вже 20 лютого в рамках спеціального заходу Unpacked в Сан-Франциско. Четверта модель преміум-класу з можливістю підключення до мережі 5G буде анонсована пізніше.

Samsung Galaxy S10
Samsung представить смартфони Galaxy S10 вже в лютому

Примітно, що корейський гігант анонсує новинки за тиждень до Mobile World Congress в Барселоні. Ймовірно, корпорація представить на масштабній торговельній виставці в першу чергу свої досягнення в галузі 5G.

За наявною інформацією, старша модель лінійки під назвою Galaxy S10 Plus буде виділятися не тільки продуктивною начинкою, але і оригінальним дизайном. Ранні витоки вказують на незвичайну форму вирізу в дисплеї для подвійної селфі-камери. На це ж натякає і напівкруглий елемент в центрі тизера майбутнього заходу.

Samsung Galaxy S10 Plus
Неофіційний рендер Samsung Galaxy S10 Plus

Незважаючи на скептичний прогноз прибутку в четвертому кварталі 2018 року, журналісти вважають, що розширення модельного ряду смартфонів може дати Samsung можливість знову завоювати лідерство на ринку мобільного зв'язку.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно