У ситуації розібрався портал CD Action, який звернувся до CD Projekt за коментарем.

До теми: Ілон Маск планує запустити гру "Відьмак" на електрокарах Tesla

Як звільнення коментує компанія

Представники видавництва відзначили, що дізналися про перенесення релізу Cyberpunk 2077 в день офіційного анонса – 16 січня. При цьому, за їхніми словами, компанію проінформували в рамках прийнятих на ринку правил: розробники не зобов'язані були розкривати свої плани заздалегідь.

Також існує версія, що перенесення дати виходу може негативно вплинути на студію загалом. Зокрема, починаючи з 2018 року аналітики стверджують, що CD Projekt на межі банкрутства. Розробники покладають великі надії на свій масштабний проєкт, а тому, у разі його провалу, студія змушена буде закритися. Зокрема, CD Projekt підготувалася до масштабної маркетингової акції Cyberpunk 2077, але через перенесення дати релізу багато матеріалів довелося переробляти. Згідно з недавніми чутками, саме це стало причиною масових звільнень у видавництві.

Трейлер гри Cyberpunk 2077 – дивіться відео

Компанія спростувала цю інформацію, але не розкрила справжніх причин скорочень.

Раніше CD Projekt і CD Projekt RED повідомили, що зміни в штаті видавництва ніяк не вплинуть на випуск прийдешніх тайтлів, в тому числі і Cyberpunk 2077.

Дата релізу гри

Нагадаємо, що реліз довгоочікуваної RPG тепер призначений на 17 вересня 2020 року.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно