Crew Dragon

Фото тижня: повернення космічного корабля сфотографували з орбіти
3 трав
23:03
У неділю, 2 травня 2021 року, космічний корабель Crew Dragon здійснив успішну посадку в Мексиканській затоці. Астронавт Європейського космічного агентства Томас Песке встиг сфотографувати вхід капсули в атмосферу.
SpaceX отримала від NASA першу в історії ліцензію на пілотовані польоти
11 лис
15:05
Після завершення всіх перевірок NASA видало компанії SpaceX офіційний дозвіл на польоти на МКС з людьми на борту. Це перша подібна атестація, видана американським космічним агентством за останні 40 років, з моменту запуску програми "Спейс шаттл" у 1981 році. Перший політ сертифікованого корабля Crew Dragon до МКС відбудеться вже цієї неділі – ракета з кораблем вже встановлені на стартовий стіл.
E-mail редакціїnews24@24tv.com.ua
Ми керуємося нормами Закону України “Про рекламу” та власною комерційною політикою. Всі комерційні рекламні матеріали позначені словами “Спецпроєкт“, “Партнерський матеріал“, “Експерт“, “Позиція” й відокремлені від журналістських інформаційних матеріалів 24tv.ua. За достовірність та зміст реклами відповідальність несе рекламодавець.

Інтернет-виданням дозволяється безкоштовно використовувати цитати (короткі уривки) в обсязі не більше 25 % від обсягу статті (інформації), розміщеної на сайтах Компанії, за умови відкритого гіперпосилання та згадки першоджерела не нижче першого абзацу. Для друкованих видань передрук матеріалів Компанії дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди редактора. Для мобільних додатків та SmartTV використання матеріалів дозволяється на платній основі та лише за письмової згоди Компанії.

Усі права захищені. © 2005—2021, ПрАТ «Телерадіокомпанія “Люкс”», Телеканал новин «24»

24 Канал – портал для людей, які прагнуть знати всі останні новини на сьогодні. Тут ви знайдете важливі події онлайн, цікаві опитування, конструктивну аналітику, думки експертів, інфографіки та найсвіжіші новини. Наші журналісти зроблять усе, аби свіжі новини надходили до вас якнайшвидше, і допоможуть вам розібратися у незрозумілих ситуаціях в країні та світі. Новини 24 – це не лише суха інформація, а портал новин із розумною дозою гумору та іронії, які виявляються в карикатурах, мемах, оглядах соцмереж.