Такий хід техногіганта дасть йому змогу в майбутньому повністю відмовитися від послуг Qualcomm, яка поставляє свої процесори для смартфонів Pixel, повідомляє Axios.

Цікаво Google зробить камеру дешевих Android такою ж крутою, як у Google Pixel

Особливості нового процесора Google

Чіп з кодовою назвою Whitechapel розроблений у співпраці з Samsung. Зазначається, що Google використовує сучасний 5-нанометровий техпроцес. Компанія вже отримала перші робочі зразки, проте очікується, що серійні чіпи не будуть готові до використання в пристроях Pixel до наступного року. У перспективі Google може випускати процесори і для Chromebook, але це буде нескоро.

Whitechapel вмикає оптимізацію технології машинного навчання Google. Частина апаратних можливостей також спрямована на підвищення продуктивності і функціональності голосового помічника Google Assistant. Google поступово нарощує свої напівпровідникові потужності. Так, наприклад, смартфони Pixel вже містять спеціальні чіпи для задач машинного навчання й обробки зображень. Пошуковий гігант найняв низку експертів в цій області, включаючи колишніх співробітників Apple та Intel.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно