Про це повідомляє Tehnot.

Нещодавно розробники з XDA знайшли в коді згадки про Pixel 3 в базі даних AOSP. Саме в користувацькому інтерфейсі Auto Selection Network для стандарту HAL V_1_2 вдалося виявити згадки нового смартфону. Проте невідомо чи це запланований витік, чи випадковість.

Читайте також: До Великодня випустять лімітовану православну та католицьку версії iPhone X

За правилами американської корпорації, розробник, який працював над інтерфейсом Auto Selection Network, зобов’язаний використовувати кодову назву для прихованого позначення майбутньої новинки, проте він допустив помилку і використав справжнє найменування.

Окрім того, нещодавно в мережі з’явилося відео, яке демонструє концепт дизайну нового смартфона. Це неофіційні дані, але вони вже зацікавили користувачів.

Дизайн нового Google Pixel 3 – дивіться відео

Раніше з’явилися чутки, що компанія може готувати бюджетний варіант Pixel. Швидше за все, Pixel 3 не буде таким, адже йому приписують топові характеристики як Qualccomm Snapdragon 845 з частотою 2,8 ГГц.

За іншими даними, окрім Pixel 3, Google може випустити ще два смартфони, одним із яких може стати Ultra Pixel, а іншим – бютжетна версія.

Читайте також: Стартував продаж бюджетного смартфону Panasonic Eluga Ray 550: характеристики, ціна

Також Google працює над новою версією своєї операційної системи Android, яка, швидше за все, дебютує на нових телефонах Pixel цього року. Ця ОС, яка в даний час відома як Android P , запропонує різноманітні поліпшення, включаючи функції, які підвищать термін служби акумулятора, повідомляє агентство Bloomberg з посиланням на джерела, які стверджують, що знають плани Google.

Операційна система також може мати більш глибоку інтеграцію з підтримкою Google Assistant, і є хороші шанси, що вона буде працювати з різними типами пристроїв, включаючи смартфони з криволінійними або подвійними екранами. Чи дійсно Google постачатиме ці різноманітні екрани, на даний момент невідомо.

Ще не було жодного конкретного слуху про функції камери Google Pixel 3, але поліпшення здавалося майже гарантованим. Протягом останніх кількох років компанія Google намагалася відрізнити піксель від iPhone та інших телефонів, заявивши, що її пристрій пропонує кращу смартфонну камеру у світі. З огляду на те, що в цьому році компанія Samsung та компанія Apple удосконалюють свої смартфони, компанія Google також працювати у цьому руслі.

Читайте також: Розробники анонсували презентацію смартфону Honor 10

Офіційно презентують смартфон не раніше осені, хоча, можливо, що в процесі розробки Google перегляне терміни презентації.