Як пише ain.ua, українські експерти не вірять, що сервіс запрацює в нашій країні найближчі 5 років.

Читайте також: Весняна презентація Apple 2019: що представила компанія

"Банкіри по всьому світу хвилюються. Американські банкіри – більше, банкіри в таких країнах, як Україна, – менше. На жаль, навряд чи Apple запустить свій банківський продукт в Україні найближчі років п'ять", – каже співзасновник Fintech Band і один з керівників проекту Monobank Дмитро Дубілет.

Як працює Apple Card

Засновники Monobank Олег Горохівський та Дмитро Дубілет виокремили три причини, чому Apple Card ми побачимо ще не скоро:

  1. Ідентифікація клієнтів на українському банківському ринку.

    "В Україні банки зобов'язані зустрічатися з клієнтом особисто, щоб відкрити йому рахунок. Ці проблеми можна вирішити, але у Apple і Google найближчим часом явно будуть інші пріоритети", – зазначає Дубілет.
  2. Дуже серйозне монопольне становище одного гравця на банківському ринку, який може серйозно обмежити платіжну інфраструктуру. В Україні 70% POS-терміналів належить "ПриватБанку".
  3. Як каже Гороховський, Apple поки розглядає Україну, як ринок з дуже низькою купівельною спроможністю. А ще корупція і непрозорі регуляції також не додають ринку привабливості.

Що таке Apple Card?Це титанова карта без номера, терміну дії та CVV-коду – на ній є лише ім'я власника. Її розробили спільно із MasterCard і Goldman Sachs на базі платіжного сервісу Apple Pay та додатку Wallet.

Її можна безкоштовно створити у фірмовому додатку Wallet, без ​​будь-яких комісій. Банком-партнером Apple виступив Goldman Sachs, а в якості платіжної системи використовується MasterCard.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно