Джерело: 24 канал

Останні моделі iPad Pro оснащуються роз'ємом USB Type-C, що дозволяє підключати різні зовнішні накопичувачі, камери та інші пристрої. Однак дійсно професійним інструментом зробити "яблучний" планшет може чохол Hubble від компанії Fledging.

Цікаво Інсайдер розповів про ключові особливості автомобіля Apple

Чим особливий чохол Hubble

Чохол складається з трьох частин: металевої рамки, блоку з роз'ємами і задника з тканинної панелі, яка за допомогою магнітів кріпиться до тильної сторони планшета. Головна ж фішка аксесуара – велика кількість портів для підключення різної периферії.

Так, користувачам доступні USB Type-C для зарядки планшета з максимальною потужністю 30 Вт, USB Type-C для передачі даних на швидкості до 5 Гбіт/с, USB Type-A (USB 3.0 зі швидкістю передачі до 5 Гбіт/с), слоти для карт пам'яті microSD і SD, HDMI з можливістю виведення зображення в 4K при 60 Гц і 3,5-мм аудіороз'єм для навушників. Такий набір дозволяє швидко передавати відзнятий матеріал з карти пам'яті, транслювати зображення на великий екран або просто підключати різні накопичувачі.

Чохол Hubble перетворить iPad у справжній ПК, відео:

Моделі та ціна чохла Hubble

Виробником заявлена ​​підтримка 11 і 12,9-дюймового iPad Pro 2018-2020 років, а також iPad Air четвертого покоління. Ціна чохла на сайті виробника стартує зі 100 доларів.