Як повідомляє Gizchina, результати випробування смартфона Samsung Galaxy Fold компанія представила в форматі відеоролика.

Читайте також: З'явилися нові деталі щодо смартфонів Samsung Galaxy Note 10

Особливості тестування. Для тестування було використано спеціальне обладнання, яке циклічно складало й відкривало смартфон. Весь процес показаний з різних ракурсів, що дозволяє детально розглянути особливості конструкції апарату.

Активація дисплея відбувається ще до повного розкриття, а його поверхня на лінії згину залишається рівною. У режимі смартфона зазор між половинками корпусу практично непомітний.

Випробування дисплея Samsung Galaxy Fold – дивіться відео

Наскільки надійний гнучкий дисплей Samsung? За запевненням виробника, тривалість "життя" гнучкого екрану Samsung Galaxy Fold становить не менше 200 000 циклів – іншими словами, близько п'яти років при сотні згинань ґаджета в день.

Дата виходу та ціна. Старт продажів флагманського Samsung Galaxy Fold на базі процесора Snapdragon 855 очікується в другому кварталі 2019 року за ціною від 1 980 доларів (близько 53 700 гривень).

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно