Усі смартфони компанії, що вже вироблені та є на ринку, будуть й надалі отримувати оновлення Android. Але майбутні пристрої, найімовірніше залишаться без ОС Google.

Важливо: Що буде із пристроями Huawei: Топ-5 найпоширеніших міфів

Однак, від цієї ситуації страждає не лише Huawei, збитків зазнає і Google.

Так, засновник і генеральний директор Huawei Рен Чженфей в інтерв'ю CNBC заявив, що Google втратить 700 – 800 мільйонів користувачів, якщо Huawei відмовиться від Android. Про це пише gizmochina.

"Huawei і Google завжди будуть на одній лінії інтересів, але якщо ми не встановлюватимемо операційну систему Android на наші пристрої, то Google втратить 700 – 800 мільйонів користувачів", – сказав Чженфей.

Він також наголосив, що Huawei не хоче замінювати систему Google, тому що це сповільнить темпи зростання. Та якщо до цього таки дійде, то у Huawei виникнуть лише тимчасові труднощі, але через кілька років компанія відновить зростання.

Читайте також: Санкції проти Huawei: постраждають ARM, Google і вся американська індустрія, – Герман Хаузер

Що відомо про HongMeng. За чутками, нову операційну систему компанія представить вже цієї осені, разом із смартфоном Huawei Mate 30. Як стверджують джерела, HongMeng буде працювати на 60% швидше, ніж Android.

Також американські ЗМІ пишуть, що нову ОС вже тестують інші китайські виробники як Tencent, Xiaomi і Oppo. Тож втрати для Google можуть бути куди серйознішими.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно