Як розповіли Техно 24 у пресслужбі Viber, за допомогою чат-бота користувач також може замовити й оплатити покупку медикаментів.

До теми 5 корисних функцій Viber, про які ви могли не знати

Як працює бот

Користувачі проходять коротке опитування. Відповіді аналізує штучний інтелект і визначає, чи конкретний користувач перебуває у зоні ризику зараження COVID-19.

Чат-бот визначає ризики COVID-19 для користувача

Чат-бот визначає ризики COVID-19 для користувача / Пресслужба Viber

"Нині додатки для обміну повідомленнями дають змогу вирішувати безліч завдань користувача – від зв'язку з рідними до грошових переказів і консультації з медиками в режимі онлайн. Це особливо актуально зараз — в умовах суворого карантину", – розповів старший директор Viber регіоні EEMENA Атанас Райков.

Окрім того, за допомогою цього бота можна завантажити додаток Doctor Online, за його допомогою можна безкоштовно проконсультуватись з лікарем будь-якої спеціалізації. Чат-бот також дає змогу замовляти та оплачувати покупку ліків всередині Viber через сервіс Liki24.com. Доставкою медичних засобів займатимуться кур'єри сервісу, а також Укрпошта й Нова Пошта.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно