Інформація про атаку з'явилася в офіційному твіттері компанії. CD Projekt запевняє, що хакери зашифрували лише частину пристроїв мережі, а бекапи вже допомагають відновити інфраструктуру.

Цікаво Ігрове рабство: група пілотів експлуатує працю нещасних гравців Elite Dangerous

Чого хочуть хакери

З вашого сервера Perforce ми отримали дампи повних копій вихідного коду Cyberpunk 2077, The Witcher 3, GWENT і невипущеної версії The Witcher 3!!! Ми також отримали дампи всіх ваших документів, пов'язаних з бухгалтерією, адмініструванням, юристами, відділом кадрів, інвесторами і не тільки!
– йдеться в записці.

У разі, якщо не буде досягнуто домовленості, вихідні коди погрожують продати або опублікувати в мережі. Документи ж передадуть ігровим журналістам. Це, на думку зловмисників, значно погіршить репутацію компанії – всі побачать наскільки погано влаштована її робота, інвестори втратять довіру, а ціни на акції впадуть ще більше. На те, щоб зв'язатися з хакерами, компанії дали 48 годин.

Наскільки відомо CD Projekt, в архівах не було ніяких особистих даних гравців і користувачів сервісів студії. Вона не збирається вести переговори та виконувати вимоги, оскільки інформація може потрапити в мережу в будь-якому випадку.

Польська компанія вже зв'язалася з органами правопорядку та фахівцями із захисту в IT, щоб провести розслідування. Не виключено, що злом CD Projekt — справа рук тієї ж групи хакерів, яка кілька місяців тому атакувала на сервери Capcom.