Як відзначає 4PDA, серія роками росла і розвивалася на більш солідних платформах, лише зрідка добираючись до екранів телефонів в урізаному форматі. Але тепер за переїзд на iOS та Android взялися ґрунтовно: бойовик, який побачать європейські та американські користувачі, створювався відомою Tencent.

Читайте також: Facebook запускає новий додаток для геймерів: що про нього відомо

За даними журналістів, Call of Duty: Mobile багато перейняла від Modern Warfare і Black Ops. Знайомі карти, звична зброя, улюблені персонажі – все саме так, як звикли шанувальники серії. Акцент зроблений на мультиплеєрі: в грі, наприклад, повинні бути знайомі всім Search and Destroy і Free-For-All. Крім того, Activision натякає на появу популярного зомбі-режиму і власної Battle Royale.

Трейлер гри Call of Duty: Mobile – дивіться відео

Точних термінів виходу Call of Duty: Mobile поки немає. Бета-тестування, втім, обіцяють запустити вже влітку – тоді геймери Північної Америки і Європи зможуть перейнятися духом бойовика на iOS та Android. Записатися на випробування, втім, можна прямо зараз: на офіційному сайті вже відкрили попередню реєстрацію.

Більше новин, що стосуються подій зі світу технологій, ґаджетів, штучного інтелекту, а також космосу читайте у розділі Техно